رویه های ارسال سفارش

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

ارسال اکسپرس :

سایت چای تی بی با شرایط ارسال سریع‌ ، لذت خریدی متفاوت را برای خریداران فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهرهای زیر فعال شده است، اما به زودی شهرهای دیگر ایران را هم پوشش می‌دهد.

لاهیجان، لنگرود، آستانه اشرفیه و سیاهکل :

سفارش‌ها در شهرهای بالا مطابق بازه زمانی بین ۲ تا ۲۴ ساعت کاری به جز روزهای تعطیل، به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

 

ارسال رایگان :

در ایام جشنواره ها، جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز سفارشات در صورتی که ارزش سفارش بیش از یکصد هزار تومان باشد ، ارسال آن رایگان است ولی برای سفارشات زیر یکصدهزار تومان مطابق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد و همچنین زمان تحویل سفارشات بین ۱ تا ۷ روز در صورت ثبت سفارش تا ساعت ۱۲ به جز روزهای تعطیل می باشد.

 

ارسال پست پیشتاز و سفارشی :

پست پیشتاز و سفارشی برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس تی بی در نظر گرفته شده است.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۳ تا ۷ روز کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

http://itemtracking.post.ir