درباره چای تی بی

چرا چای تی بی؟

 

با افزایش واردات چای بی کیفیت خارجی و نابودی باغات چای ایرانی و تغییر ذائقه مردم، بر آن شدیم چای ایرانی را مجددا به هموطنان عزیز بشناسانیم و بار دیگر ذائقه ها را به جای چای ناخالص خارجی و بعضا داخلی، به چای اصیل و بدون افزودی لاهیجان عادت دهیم.

برای تحقق این موضوع، با توجه به توسعه تکنولوژی، بهترین راه را استفاده از فروش اینترنتی یافتیم.

فروشگاه اینترنتی چای تی بی، حاصل بررسی نیازهای روز این روش خرید و هم چنین نیازهای سلیقه ای مشتریان توسط تیم فروشگاه اینترنتی چای تی بی می باشد.

شهر لاهیجان از دیرباز مرکز اصلی کشت چای خوش طعم ایرانی است. ما در تی بی بر آنیم چای اصیل لاهیجان را با کیفیت و طعمی بی نظیر و در کوتاهترین زمان ممکن بدست مشتریان عزیز برسانیم.

با توجه به دسترسی به کارخانجات متعدد چای و استفاده از نظرات کارشناسان چای با تجربه و بومی، فروشگاه اینترنتی چای تی بی به تحقق اهداف خود بسیار امیدوار است.

 

در حال حاضر محصول اصلی ما، چای بی نظیر لاهیجان و در کنار آن انواع دمنوش و میکس چای می باشد، و به مرور زمان به محصولات افزوده خواهد شد.

اطلاعات مندرج در سایت و نیز توضیحات مربوط به هر محصول به مشتریان کمک خواهد کرد، محصول مورد نظر خود را راحت تر پیدا کنند.

 

تلفن تماس :

۴۲۳۴۴۲۲۳ – ۰۱۳ | ۴۲۳۴۴۲۲۲ – ۰۱۳ (ساعات پاسخگویی : روزهای کاری بین ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰)

فکس :

۴۲۳۴۴۲۲۲ – ۰۱۳

لطفا برای بازگرداندن محصول و ارسال آن به خدمات پس از فروش سایت چای تی بی از طریق پست، تنها از آدرس زیر استفاده کنید :

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان :

استان گیلان – شهر لاهیجان – خیابان شهدا – میدان فیض – پاساژ ولیعصر – طبقه همکف – پلاک ۹

کد پستی :

۴۴۱۹۷-۷۶۴۹۶

ایمیل سازمانی فروشگاه اینترنتی چای تی بی :

info@teabay.ir

 

توجه داشته باشید که ۳۰۰۰۷۰۰۲۲۰۰۰ و ۵۰۰۰۱۲۷۰۰۴۷۲۸ شماره‌هایی است که فروشگاه اینترنتی چای تی بی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش و خدمات را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

 

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما راهگشای ما خواهد بود.

لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی چای تی بی به غیر از دفتر مرکزی لاهیجان در هیچ نقطه ای از کشور نماینده ای ندارد.