حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی چای تی بی ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ارسال دیدگاه یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی چای تی بی، قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی برای مشتریان صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی و تلفن همراه لازم است. همچنین آدرس  ایمیل  و تلفنی که مشتری در حساب کاربری خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌ رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های فروشگاه اینترنتی چای تی بی از طریق آنها صورت می‌گیرد.

 

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های ثابت و همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه اینترنتی چای تی بی جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

 

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه اینترنتی چای تی بی تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

 

توجه داشته باشید که ۳۰۰۰۷۰۰۲۲۰۰۰ و ۵۰۰۰۱۲۷۰۰۴۷۲۸ شماره‌هایی است که فروشگاه اینترنتی چای تی بی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش و خدمات را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

 

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی چای تی بی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی چای تی بی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@teabay.ir اطلاع دهید.

 

فروشگاه اینترنتی چای تی بی ممکن است دیدگاه های ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر دیدگاه یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه اینترنتی چای تی بی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

حفظ و نگهداری گذرواژه بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه اینترنتی چای تی بی، هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 

فروشگاه اینترنتی چای تی بی همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه اینترنتی چای تی بی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

 

فروشگاه اینترنتی چای تی بی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

 

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس :

۴۲۳۴۴۲۲۳ – ۰۱۳ | ۴۲۳۴۴۲۲۲ – ۰۱۳ (ساعات پاسخگویی : روزهای کاری بین ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰)

فکس :

۴۲۳۴۴۲۲۲ – ۰۱۳

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان :

استان گیلان – شهر لاهیجان – خیابان شهدا – میدان فیض – پاساژ ولیعصر – طبقه همکف – پلاک ۹

کد پستی :

۴۴۱۹۷-۷۶۴۹۶